Kabiny prysznicowe – KERMI

Przedsiębiorstwo KERMI słynie z produkcji najwyższej jakości produktów. Są jednym z najlepszych producentów na świecie w produkcji m.in. grzejników czy kabin prysznicowych. Wszystkie produkty wyprodukowane przez przedsiębiorstwo KERMI gwarantują niebywałą trwałość oraz bezawaryjność przez wiele lat użytkowania. W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przykłada się do wystroju wnętrza pomieszczeń. Dlatego tez wszystkie produktu marki KERMI zaprojektowane są z myślą o każdy detal wykończenia, aby znakomicie wkomponowywały się w wystrój np. łazienek. Nowoczesne rozwiązania poszczególnych produktów pozwalają na większą funkcjonalność łazienek oraz podwyższają estetykę jej wnętrza.

Funkcjonalne kabiny prysznicowe Kermi

Kabiny prysznicowe są powszechnym wyposażeniem większości łazienek. Są stosowane znacznie częściej niż wanny. Jednak każdy przy budowie lub modernizacji łazienki staje przed wyborem pomiędzy kabiną prysznicową a wanną. Zwolennicy kabin podkreślają, że to właśnie one są bardziej praktyczne, zajmują mało miejsca, a także można z nich szybko skorzystać. Między innymi te powody przekładają się na tak dużą popularność kabin. Wśród wielu rodzajów kabin prysznicowych oferowanych przez przedsiębiorstwo KERMI wyróżnić można między innymi: kabiny prysznicowe KERMI WALK-IN, kabiny prysznicowe KERMI CADA XS, kabiny prysznicowe KERMI OSIA.

W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się kabiny otwarte, czyli WALK-IN. Nie ma się, czemu dziwić, ponieważ to właśnie te elementy łazienkowego wyposażenia idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje, a do tego mogą znacznie podnieść komfort użytkowania łazienki. Ze względu na bezprogowe, bezproblemowe wejście to właśnie kabiny WALK-IN wybierane są chętnie do łazienek dla niepełnosprawnych.

prysznic

Kermi Cada XS

Drugim z wymienionych rodzajów kabin prysznicowych są kabiny CADA XS. Kabiny prysznicowe Kermi CADA XS posiadają prosty, ponadczasowy design. Modele te wyposażone są w ergonomiczne uchwyty i wypełnienie ścianek z bezpiecznego, hartowanego szkła ESG. Każda kabina CADA XS posiada specjalną powłokę ochronną szyb CadaClean, dzięki czemu zanieczyszczenia nie osadzają się tak łatwo, a na szklanych elementach nie pozostają mało estetyczne zacieki. Ostatnim z wymienionych rodzajów kabin prysznicowych od marki KERMI są kabiny prysznicowe KERMI OSIA. Modele te wyróżniają się z jednej strony prostotą wzorniczą, która jednak jest urozmaicona o ciekawe estetycznie uchwyty. Wyposażone są w niezawodny mechanizm windowy w drzwiach otwieranych oraz zawiasy i uchwyty, które wykonane zostały z wysokiej jakości metalu. Profile w kabinach Kermi OSIA wykonane zostały z eloksalowanego aluminium.

Wszystkie rodzaje kabin prysznicowych od marki KERMI posiadają wiele zalet, do których należą: ergonomiczne uchwyty, eloksalowane profile aluminiowe, solidne metalowe zawiasy oraz bezpieczne szkło hartowane (ESG). Warto wspomnieć także o tym, że kabiny prysznicowe Kermi posiadają specjalną powłokę KermiCLEAN, dzięki której czyszczenie jej jest bezproblemowe. Powłoka zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, kamienia, resztek mydła czy kropli wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + osiemnaście =